Parimad Sünnipäeva Kingitused Naistele

Mis võiks olla see, mida iga naisterahvas ihkab endale sünnipäevaks – ilmselt on tegemist küsimusega, mis on vaevanud iga mehe pead olgu, siis tegemist elukaaslase või lihtsalt sõbrannaga. Järgnevalt proovimegi siseneda kingituste maailma, mis eelkõige mõeldud just naistele.

Parimad Sünnipäeva Kingitused Naistele

Vaata ka: parimad sünnipäevakingitused meestele

1. Õhtusöök pilkases pimeduses ( kahele inimesele )

Antud kingituse teeb eriliseks see, et kogu protsessi käigus ei panda nii palju rõhku toidu välimusele ja kujule, vaid sellele kuidas toit reaalselt maitseb. On teada tuntud fakt, et kui inimene ei saa mingit meelt kasutada, siis muutuvad teised aktiivsemaks – nii ongi võimalik pimeduses reaalselt toidu maitset paremini tunda ning kindlasti on tegemist huvitava kogemusega.

2. Fotosessioon

Tegemist on kingitusega, millega kindlasti pole võimalik mööda panna. Igale naisele meeldib, kui temast tehakse kenad pildid, mida siis hiljem sõbrannadega jagada sotsiaalmeedias või lihtsalt kodus albumisse panna. Selle kingi juures tuleks arvestada kahe asjaga. Esiteks peab olema fotograaf kindlasti tasemel, ning keegi meist ei soovi saada kehva kvaliteediga pilte. Teiseks ei tohi ära unustada ka seda, et kingisaaja huvidest lähtuvalt tuleb valida pildistamiseks koht – olgu see siis mõni vaatamisväärsus või näiteks hommikune udune raba.

3. Trühvlite valmistamise õpituba

Trühvlid on imemaitsvad ning suus sulavad maiused, millest ei suuda keegi kõrvale vaadata. Mis saab aga siis, kui õpiks neid ise tegema? Iga naine, kes kodus eineid valmistab, soovib saada endale oma personaalsed retseptid ning nipid, kuidas midagi paremini teha, kui teised. Kuna trühvlite puhul on tegemist keskmisest haruldasema maiustusega, siis on kindlasti kingituse lõpptarbija väga õnnelik oma uue oskuse üle, mis võimaldab sõbrannade ees uhkustada.

4. Lend helikopteriga

Eesti mõistes on helikopter ainult rikastele mõeldud lõbu, ning kallimat või sõbrannat helikopteri lennuga üllatada on kindlasti huvitav üllatus. Sellest kingitusest jääb mälestus pikaks ajaks, ning olen täiesti veendunud, et see ei jäta külmaks kedagi. Olemas on ka grupp naisterahvaid, kes on kinolinadel vaatanud romantilisi filme, kus helikopteriga lennatakse suurlinnades ja nauditakse vaadet – miks mitte korraldada sarnane etendus ka Eestis?

5. Hammaste valgendamine

Kas soovid täita kallima unistuse Colgate-i naeratusest – siis sobib kingiks ideaalselt hammaste valgendamine. Võõra inimesega kohtudes jätame esmamulje kolme sekundi jooksul, kindlasti ei aita asjale kaasa, kui hammaste toon on kollakas ning kahjuks võib see jätta nõrgema esmamulje. Särava naeratusega tunneb inimene ennast ka enesekindlamana ning ei karda ka naeratada – naer teeb meie kõigi päevad ilusamaks ja rõõmsamaks.

6. Personaalne kohtumine Eesti tippdisaineriga

Enamus ajast kostub koguaeg meeste suust lause, et kuidas on võimalik naistel nii kaua riideid valida ning tihti jääb ka kõlama lause, et mul ei ole midagi selga panna. Selle tarbeks on aga erinevaid Eesti tippdisainerid kokku pannud nii öelda elamuskingituse, millega saad tutvuda erinevate stiilidega ning oled kursis, mis parasjagu moes on. Kuna mood muutub väga kiiresti, siis soovitatakse ka erinevaid klassikalisi “outfitte”, mis sobivad igasse olukorda, sõltumata vanusest või üritusest.

7. Personaalne shoping Zenja Fokiniga

Nagu eelmises kingituse soovituses, on ka selles peamiseks võtmesõnaks mood. Tihti peale käiakse shoppamas koos sõprade või sõbrannadega, ning kuulatakse nende antavaid soovitusi. Aga, mis saaks siis kui sinuga oleks kaasas Eesti moe täielik tipp Zenja? Lugedes erinevaid arvustusi, on võimalik mõista, et tegemist on väga lõbusa päevaga ja saad teada millised värvid sobivad ning millised sulle ei sobi. Samuti antakse nõu ka üleüldise riietumise maneeri kohta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *