Eesti Parimad E-Poed – Kust Osta ja Mida?

1. Rõivad, jalatsid ja aksessuaarid

Parimaks epoeks, kust saab soetada riideid ja jalatseid võib pidada Denim Dreami epoodi, mis asub aadressil denimdream.com. Antud poodi on väga lihtne kasutada ning midagi keerukat tegema ei pea, et lehel ringi vaadata ja tooteid soetada. Rõhku on pandud ka fotodele, mis kõik on kvaliteetsed ja korrektsed nagu ka ühele korralikule e-poele kohane on. Ostuprotsess on väga lihtne ja inimese andmeid küsitakse minimaalselt, ning ühtegi ülearust vastust anda ei tule. Kindlasti on antud sektoris väga tugev konkurents ning ka teisi väga häid epode – siiski minu silmis jääb parimaks DenimDreami veebikauplus.

2. Toit- ja tarbekaubad

Ilmselt parim toidusektori epood on Kafo, mis asub veebis Kafo.ee platvormil. Tegemist on epoega kelle peamiseks tegevusealaks on kohvi ja kohvimasinate müük. Klienditeenindus on väga abivalmis ning reaalselt proovitakse klienti aidata, kui selleks peaks tekkima vajadus. Ostukorvi lahendus on tehtud väga lihtne ja kõigile jõukohase kasutusega. Tootearvustused on ilusti välja toodud ning väga korrektsed – võib-olla on tegemist nii öelda kunstlikult tekitatud klientide arvustused. Samuti pakutakse tasuta tarnet, kuid millegipärast ei reklaamita seda väga palju. Minu silmis peaks antud teemat rohkem rõhutama ning esile tõstma.

3. Kaubamajad

Siin kohal tooks välja epoe nimega Hansapost, mis asub veebis aadressil Hansapost.ee. Tegemist on väga suure kaubamajaga, kelle toote valikus on meeletult palju erinevaid tooteid. Võimalik on tellida elektroonikat, mööblit ja ka kõike muud, mida vähegi võiks soovida. Väga tihti võib leida soodustusi erinevatel toodetel ja osa võetakse ka kõigist tuntumatest rahvusvahelistest kampaaniatest nagu näiteks must reede. Suur hulk tooteid võiks eeldada, et väga keeruline on leida erinevaid tooteid – kuid see on ideaalselt lahendatud filtrite ja muude otsingute parameetritega.

4. Ilu ja Tervis

Minu meelest parim antud kategoorias on HolikaHolika. Pood on väga hästi koostatud ja tooteid lihtne leida. Disaini poolest on tegemist väga ilusa ja lihtsa lahendusega, mida on silmal lihtne vaadata. Kasutajakogemuse kohapealt on pisut häiriv see, et rippmenüüd avades liigub lehekülg liiga palju, ning katab liiga palju nähtavat osa. Nagu ka teiste epoodide puhul, mis üleval pool mainitud – on ka selles poes ostu väga lihtne vormistada ning ei ole mingeid probleeme. Klienditugi on väga kiire vastamise ajaga ning asjalik.

5. Kodu ja Ehitus

Bauhof on antud kategoorias kindel liider. Kuna tooteid on meeletult palju, siis on suudetud seemed väga hästi ära jagada, ning neid on lihtne leida. Nende valikust on leida väga palju erinevaid ehitusega seotud tooteid, kuid väga palju on ka muid tooteid – näiteks on võimalik soetada bauhofi epoes ka jõulukuusk või saunakeris. Toodete pildid on üldjuhul korrektsed, kui kohati on piltide peal hoopis teine toode, või on toote värviga mõned mured. Üldine kogemus on hea ja kindlasti on tegemist parema veebilehega, kui konkurentidel.

6. Hobid

Kuna inimestel on hobid erinevad, siis mõnda konkreetset epoodi on siia raske välja tuua. Ilmselt ühendab meid kõiki see, et vahetevahel võetakse kätte raamat – sellepärast olen pannud siia kategooriasse parimaks Rahvaraamatu epoe. Antud poes on väga tähtsal kohal inimeste arvustused ja üldine kogemus raamatutele. Kui saad lugeda teiste arvamusi, siis tekib ka kerge ettekujutus, kas raamat on ostmist väärt või mitte – kindlasti on alati ka juhuseid, kus paljudele raamat ei meeldi, kuid tegemist on tegelikult väga huvitava ja just sinule sobiliku raamatuga. Samamoodi nagu muusikaga on ka raamatute osas igalühel omad eelistused.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *