Parimad Sünnipäeva Kingitused Mehele

Kindlasti on meil kõigil ette tulnud olukorda, et mida kinkida meesterahvale, olgu ta siis sõber või kaaslane. Selleks puhuks on väga palju erinevaid valikuid, ning sobiva kingi leiab ilmselt igaüks vastavalt hinnale ja sobivusele. Ilma pikema jututa alustame kingisoovituste reastamist.

Parimad Sünnipäeva Kingitused Mehele

1. Õllekoolitus

Mis on meeste lemmik jook – tõenäoliselt vastavad rohkem, kui pooled sellele küsimusele vastusega õlle. Seega miks mitte kinkida oma kallimale või sõbrale õllekoolitus, et saaks veel paremini teada, kuidas õllet valmistatakse. Koolituse käigus saavad selgeks ka moodused, kuidas teha vahet erinevatel õlledel ning milliseid õllesi üldse olemas on. Ilmselt jagatakse ka mõni nipp, kuidas ise kodus õlut valmistada ning mitte ka hakata tegelema käsitööna toodetud õllede sektoris?

2. Kiired ringid auto ringrajal

Kõiki mehi ühendab iha ja tung kiiruse vastu – selle vastu aitab väga hästi Auto24Ring poolt pakutav rajapakett. Vastavalt soovile on võimalik sinna enda autoga, kuid enamus kordadest on mõistlikum auto kohapealt rentida, et elamus oleks võimsam. Ringrajal on autoga oluliselt ohutum kiiresti sõita, ning ei pane kellegi teise elu ohtu. Samuti ei pea arvestama, et sinna võivad sattuda metsloomad või keegi vastassuunast vastu tuleb – ringrajal on nimelt ühesuunaline liiklus.

3. Sportauto rent päevaks

Nagu ka eelmises kingituse idees mainitud, siis mehed on väga tähtsalt kohale enda jaoks seadnud autod. Erinevate teenusepakkujate kaudu on võimalik kingituseks või kasvõi igapäeva sõitudeks rentida uhke sportauto Lamborghini või Ferrari. Teenust pakuvad mitmed erinevad firmad Tallinnas ning kindlasti tuleb arvestada ka sellega, et auto rentimine on küllaltki kallis, kuid samas ka kingituse tulevasele omanikule kustumatu mälestus.

4. Laskmine relvast

Üle Eesti on mitmel pool võimalik minna lasketiiru ning harjutada laskmist erinevatest relvadest. Kõik poised mängivad väiksena püstolitega ja soovivad saada politseinikuks – elu edenedes see soov küll väheneb, kuid relvade vastu huvi püsib. Antud kingituse teeb lihtsaks see, et kuna tegemist on kontrollitud ruumis/territooriumil tegevusega, siis pole vajadust relvaloaks. Instruktor seisab terve aja sinu kõrval ja juhendab vastavalt vajadusele, et ei juhtuks ühtegi õnnetust.

5. Spa pakett

Kõigile meile meeldib vahepeal aega maha võtta ning lihtsalt lõõgastuda SPA-s. Selle kingi puhul on kasud sees nii kingi tegijal, kui ka sellel, kes selle endale saab – eeldusel ,et näiteks tüdruksõber või elukaaslane teeb sellise kingituse. Vahel on tore igapäeva rütmist välja saada ja lihtsalt olla mõtetega mujal, kui igapäevaste asjade juures. Võimalusel tasuks valida selline SPA, mis asub kodukohast võimalikult kaugel, et ei tekiks kiusatusi koduste asjadega tegeleda.

6. Põgenemistoad

Mis saaks olla parem, kui saata oma tuttav põgenemistuppa või miks ka mitte temaga koos sinna minna. Viimasel ajal on põgenemistoad väga populaarseks muutunud, ning valikuid on väga erinevaid. Olemas on lihtsamaid ja raskemaid, ning enne kingituse soetamist tasuks pisut uurida, millise toaga on tegemist, et pärast tobedalt hätta ei jääks. Kindlasti oskavad abivalmid klienditeenindajad toeks olla – sõltumata millisesse tuppa minna.

7. Crossfittreening

Kõiki mehi ühendab see, et tihti võrreldakse ennast teiste isenditega, ning vaadatakse kes on paremas vormis ning kelle vorm on ümar. Antud kingitus on kaaslasele hea võimalus alustada millegi uuega ning luua endale unistuste figuur. Crossfit hõlmab endas väga palju erinevaid harjutusi ja spordialasi ning igavaks see kindlasti ei muutu. Samuti on see väga hea trenn kehale, kuna võrdselt saavad koormus kõik lihased ning üldiselt ei kasutata väga suuri raskusi vaid rõhutakse pikematele seeriatele ja vastupidavusele.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *