Menu

6 isikliku laenu hüvitist

0 Comment


Isiklik laen on suur õnnistuseks, kui teil on raha vaja, ilma et oleksite liiga raskusi või laenamist sõpradelt või perekonnalt. Ükskõik kas see on meditsiinilise kulu või eluasemelaenu, kodu renoveerimise või lühiajalise sularaha jaoks, saate isiklikku laenu kiiresti ja lihtsalt. Laenupakkumist on mugav, sest saab seda tagasi maksta jooksul aega tasku sõbralik osamaksetena ja saad kiire disbursal vähe või üldse mitte paberimajandust. (kiirlaenud eestis)

Siin on mõned olulised isikliku laenu eelised.

Muretut laenu töötlemise: Teil on võimalik taotleda aadressil HDFC Bank Personal Loan Online veebilehel või läbi NetBankingut at ATM või külastades lähimat filiaal. Taotlus on kiire ja dokumentatsioon on minimaalne

Instant Disbursal: saate eelnevalt heaks kiidetud isikliku laenu 10 sekundi jooksul *, kui olete HDFC pangaklientide juures. Teised saavad ühe 4 tunni * jooksul.

Tasuta vahendeid kasutada mis tahes eesmärgil: Üks suurimaid eeliseid on isikliku laenu sa saad kasutada oma vahendeid mis tahes eesmärgil soovite – olgu see siis pulm, puhkus, vidin, ettevõtete investeeringud, kodu renoveerimine, jne eluasemelaenu või auto laenu tuleb kasutada selleks, et seda laenata.

Laenu tagatiseks ei ole vaja anda: isiklikud laenud on tagatiseta laenud – see tähendab, et teil ei ole tagatise hüpoteegi.

Lihtne dokumentatsioon: isikliku laenu jaoks nõutav paberimajandus ja töötlusaeg on palju väiksemad kui enamiku muude laenude puhul. Saad laenu järgmiste dokumentidega: ID-tõend, aadresside tõestamine ja tulude tõendamine. Kui teil on isikliku laenu jaoks eelnevalt heaks kiidetud, ei pruugi te dokumente esitada.

Tasku sõbralik tagasimaksmine: saate oma isikliku laenu tasuda lihtsates osamaksetena või ERI-dega. Maksetingimused on enamasti paindlikud ja saate valida mõne neist. HDFC Bank pakub ametiaeg 12 kuni 60 kuud heitmed niipalju RS 2174 kohta lakh. Siin saate vaadata oma EMI laenu.6 isikliku laenu hüvitist.

Allikas: https://www.kke.ee/